Центр захисту киян відкликав заяву про проведення мирних зборів під ЦВК

img

Громадська організація Центр захисту киян відкликала заяву про проведення мирних зборів під будівлею Центральної виборчої комісії в період з 30 березня по 5 квітня 2019 року.  

В день виборів президента України 31 березня, під будівлею Центральної виборчої комісії зібралося кількасот людей, серед яких чоловіки спортивної статури. Керівники Центру захисту киян заявляють, що не мають жодного відношення до даної акції. 

«Молоді люди, які прийшли під ЦВК, аби не допустити «провокацій і дебошу» не мають жодного відношення до нашої організації. В день виборів наші активісти сконцентрували зусилля на моніторингу виборчого процесу – ми створили громадський екзит-пол», - заявив керівник юридичного департаменту ЦЗК Юрій Власенко.

Нагадаємо, що 25 березня 2019 року ГО «Центр захисту киян» зверталася до КМДА із повідомленням про проведення мирних зборів в Києві, за адресою пл. Лесі Українки, 1. 

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму