Центр захисту киян організував передачу великодніх пасок на фронт

img

24 квітня Центр захисту киян традиційно до Великодня спільно з Православною Церквою України організували освячення та передачу 10 тисяч святкових пасок бійцям в зону ООС та вірянам. 

«Освячення пасок для військових та вірян уже стало традицією нашої організації. Цей захід проводиться третій рік поспіль. Свято Великодня нагадує нам про необхідність єднатися та любити одне одного незалежно від політичних поглядів», – прокоментував голова Центру захисту киян Віталій Нестор.

До ініціативи Центру також долучились волонтери та громадські активісти, які регулярно допомагають з гуманітарним забезпеченням бійців та військових на сході країни. «Такі свята, як Великдень, спонукають нас пам’ятати про вічні цінності добра та справедливості. Особливо важливо цього дня засвідчити свою вдячність воїнам-захисникам, які собою фактично прикривають нас від ворога», – зазначив громадський активіст Михайло Ковальчук.

Паски освятив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Після урочистої процесії він звернувся до людей з невеличкою промовою. Партріарх Філарет привітав присутніх із прийдешнім святом Воскресіння Христового і додав: «Перемога у цій війні обов’язково буде за Україною, бо за нами правда і з нами Бог».

Акція відбувалася за сприяння благодійниці Владислави Молчанової та за участі братії Свято-Феодосіївського монастиря ПЦУ, депутатів Київради, громадських діячів, волонтерів Центру захисту киян та всіх небайдужих. 

Одразу по завершенню освячення 5 тисяч пасок були передані громадсько-волонтерським організаціям та інші 5 тисяч - в розпорядження Свято-Феодосіївського монастиря, найближчими днями їх доставлять в зону бойових дій та вірянам через парафії Православної Церкви України.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму