Стартував оновлений курс "Твій друг - смартфон"

img

Центр захисту киян запускає оновлений безкоштовний навчальний курс "Твій друг - смартфон". Це продовження курсів "Цифрової грамотності" орієнтоване навчити користуватися всіма можливостями смартфону.

Якщо ви не маєте смартфону, викладачі покажуть та розкажуть як робити все те саме за допомогою ноутбука чи планшета. Центр захисту киян забезпечує слухачів ноутбуками на час занять.

Програма занять:

1 заняття: знайомство зі смартфоном, як робити дзвінки, надсилати смс повідомлення, підключення та робота в Інтернеті (підключення до WiFi та мобільного інтернету), робота з браузером.

2 заняття: Завантаження та користування програмами.
Play Market, пошта, програми для спілкування: Viber, Telegram.

3 заняття: Медицина та транспорт
запис до лікаря через інтернет, перевірка ліків на підробки, программа для пошуку транспорту easyway.

4 заняття: ЖКГ
ознайомлення з різними платіжними системами для оплати комунальних послуг, Приват 24 та Ощад 24 та інші.

Заняття відбуваються один раз на тиждень по 2 години і складаються з лекційної та практичної частин. Кількість людей у групі – до 20 осіб. Викладачі забезпечують слухачів ноутбуками та друкованими матеріалами з корисною інформацією під час заняття. А також за потреби допоможуть індивідуально. 

Якщо ви пропустили заняття, то завжди є можливість прийти з іншою групою та відпрацювати.

Ще не записалися на курси? Тоді поспішіть! Запрошуємо вас та ваших близьких на безкоштовне навчання! Телефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0 800 30 2019.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму