Віталій Нестор «Маємо зробити все аби не допустити розпродажу української землі»

img

    Сьогодні у стінах Центру захисту киян відбулася прес-конференція голови Київської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Віталія Нестора. Політик озвучив тези та ряд першочергових заходів, які пропонує команда «Батьківщини» для збереження права українців на землю. На переконання Віталія Нестора, запровадження ринку землі на умовах, які пропонує нинішня влада, неодмінно призведе до незворотніх наслідків та може перерости у загрозу втрати державності. «Важливо розуміти, що ринок землі не може бути впроваджено винятково через бажання влади та приклади інших країн. Будь яке рішення з цього питання слід приймати лише після проведення Всеукраїнського референдуму. Але влада не поспішає цього робити. Натомість з її сторони спостерігаємо елементи шантажу, коли абсолютно ні з ким не порадившись і нікого не спитавши, на порядок денний виносяться відповідні законопроекти про розпродаж. Такого бути не може. Саме тому ми вимагаємо припинити цей фарс. Слід негайно продовжити мараторій на продаж землі, зняти з порядку денного всі законопроекти, що стосуються продажу, зрештою, присдухатися до думки людей, які у своїй більшості не підтримують такі владні ініціативи», - сказав Віталій Нестор.

   Також очільник київської «Батьківщини» ще раз подякував всім, хто сьогодні відклав усі справи та вийшов під стіни парламенту протестувати проти розпродажу України. «Питання землі стосується кожного українця. Під виглядом так званого ринку землі, нам пропонують найграндіознішу аферу XXI століття. Тому важливо продемоснтрувати, що ми проти цього. Саме з цією метою «Батьківщина» підтримала аграріїв та разом з ними і представниками інших політичних партій, громадських організацій і всіма небайдужими пікетували Верховну раду. Дякую, всім, хто взяв участб. Наша команда буде й надалі послідовно захищати та вістоювати право українців на землю.», - сказав Віталій Нестор.

   Нагадаємо, 231 місцева рада вже ухвалила рішення про неприпустимість запровадження ринку землі. А згідно результатів опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг»: 73% українців - проти продажу землі, 81% не бажає продажу землі іноземцям, 74% вимагають референдуму з цього питання.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму