Тетяна Меліхова відвідала Центр захисту киян

img

     Днями Тетяна Меліхова, яка є секретарем фракції «Батьківщини» у Київраді відвідала з робочим візитом Центр захисту киян аби ознайомитися зі зверненнями, які на регулярній основі Центр захисту киян передає депутатці для подальшого вирішення. Адже саме ці звернення знаходяться в компетенції депутатів міської ради. Про це повідомляє прес-служба ЦЗК.

    «Вже другий рік поспіль, завдяки співпраці фракції «Батьківщина» в Київраді та Центру захисту киян вирішується багато наболілих питань, з якими жителі столиці звертаються до організації», - розповіла перший заступник голови київської міської організації ВО «Батьківщина» Наталія Ромашова.

   Нагадаємо, Центр захисту киян утворено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні наболілих питань. Звернувшись до фахівців Центру, можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти різноманітні курси та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь громади міста.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму