ВІТАЛІЙ НЕСТОР ПРИВІТАВ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ

img

Рік, що минув, був непростим. Він приніс безліч випробовувань та розчарувань. Але поруч із ними йшли надія, любов і турбота наших близьких.

Найзаповітніші бажання кожного з нас прості та зрозумілі: жити достойно у власному домі. Бути впевненим у власній безпеці та безпеці своєї родини. Мати належний достаток та здоров’я. Знати, що в разі скрути на допомогу прийдуть рідні та близькі, що держава також не залишить нас наодинці з проблемами.

Ми справді заслуговуємо на це. Український народ пройшов через вогонь та пекло. Через скруту численних криз та зневіри. Вистояв. Зберіг країну та незалежність. Ми – справді великий народ! І заслуговуємо на щастя та впевненість у завтрашньому дні.

Можливо, ми говоримо різними мовами, маємо різні політичні погляди. Але об’єднує всіх спільний дім: наша Батьківщина, наш Київ.

Тож бажаю у 2020 році здійснення найзаповітніших мрій! Нехай у кожній оселі запанує мир та злагода. Нехай щирий сміх та сердечна турбота зберуть на свято найближчих та найдорожчих людей. Бажаю достатку та любові, здоров’я та щастя нашим дітям та онукам.

Обіцяю, що я і наша команда зробимо все можливе для того, щоб це втілилося у життя.

З Новим роком та Різдвом Христовим! Здоров’я, миру та добробуту Вам та Вашим родинам!

 

Ваш Віталій Нестор,

Голова Центру захисту киян

Голова Київської міської партійної організації ВО «Батьківщина», 

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму