Центр захисту киян надасть безкоштовну юридичну допомогу постраждалим від аварії поблизу ТРЦ Ocean Plaza

img

Центр захисту киян надасть безкоштовну юридичну допомогу постраждалим в результаті пошкодження магістрального трубопроводу поблизу ТРЦ Ocean Plaza

13 січня 2020 року в результаті пошкодження магістрального трубопроводу по вулиці Антоновича поблизу ТРЦ Ocean Plaza постраждали люди.

Пошкодження з витоком теплоносія, за даними КП «Київтеплоенерго», відбулося через зношеність мережі, оскільки трубопровід був прокладений в1987 році і на даний час на місці аварії потребує заміни трубопровід довжиною 23 метри.

Центр захисту киян вимагає від керівництва КП «Київтеплоенерго» вжити невідкладних заходів щодо ліквідації наслідків аварії та недопущення подібних випадків в майбутньому.

Відповідно до вимог чинного законодавства України, майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної особи та її майну відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.

Центр захисту киян пропонує всім постраждалим в результаті аварії звернутися за безкоштовною правовою допомогою для відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

Адвокати Центру захисту киян підготують всі необхідні документи та в разі необхідності звернуться до суду з метою належного захисту прав та законних інтересів постраждалих.

Отримати консультацію можна за телефоном: 0 800 30 20 19

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму